Medycyna i zdrowie

Liczba znalezionych firm: 8

Odpowiednio dobrane żele do kąpieli pozwalają na dostateczne nawilżenie naszej skóry oraz odżywienie jej niezbędnymi substancjami. Produkty do pielęgnacji ciała znajdą Państwo w aptece internetowej Elixir Zdrowia. Komfortowy sposób dostawy oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że to rozwiązanie przystosowane do każdego typu cery.

''

10-340 Olsztyn Limanowskiego 1-13/19
662-083-853
warmińsko-mazurskie

W rozwiązaniu problemów osobistych i zawodowych może pomóc psycholog. Odpowiednia terapia bądź konsultacje to szansa na zmianę i przywrócenie równowagi w psychice. Dla osób nieśmiałych, nieprzekonanych do formy wizyt u specjalisty, odpowiednia będzie psychoterapia online. Sesje prowadzone przez internet są tak samo skuteczne jak stacjonarne, wywołują jednak mniej stresu.

''

32-332 Bukowno Wodąca 142a
+48 12 345 58 64
małopolskie

Bolą Cię nogi i dokuczają pojawiające się żylaki? W Centrum Medyczne Eskulap w Żarach znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Laserowe leczenie żylaków jest bezproblemowe i wykonywane przez specjalistów. W prosty sposób można pozbyć się wstydliwego kłopotu i nadal cieszyć się pięknymi nogami bez żylaków.

''

68-200 Żary ul. Moniuszki 2
661 616 471
lubuskie

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów witaminowych i mikroelementów. Jednak nie wszystkie zawierają odpowiednią zawartość składników mineralnych. Produkty Formeds odznaczają się wysoką jakością oraz odpowiednią objętością wartości odżywczych, które powinny znaleźć się w naszej codziennej diecie. To źródło witamin i minerałów.

''

60-324 Poznań Marcelińska 90
739 456 785
wielkopolskie

W serwisie Active Revital artykuły o dietach pełnią rolę informującą dla użytkowników. Znalazły się tu teksty między innymi o diecie warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej, diecie oczyszczającej oraz wiele innych. Active Revital to także ośrodek, który oferuje wczasy odchudzające z profesjonalną opieką medyczną.

''

07-100 Węgrów Gdańska 80
mazowieckie

Medi dent w swojej ofercie posiada usługi rentgenodiagnostyczne takie jak: zdjęcia małoobrazkowe wewnątrzustne cyfrowe, zdjęcia pantomograficzne cyfrowe, zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych cyfrowe, zdjęcia panoramiczne zatok szczękowych cyfrowe, zdjęcia małoobrazkowe wewnątrzustne analogowe (klisza). Wszystkie zdjęcia wykonywane są nowoczesnym aparatem firmy Carestream.

''

60-682 Poznań Strugarka 8
503055666
wielkopolskie

Doświadczona kadra, najlepsze zabiegi medycyny estetycznej oraz dyskretna i komfortowa atmosfera to oferta Instytutu Aspazja mieszczącego się w Poznaniu przy ulicy Wichrowej. Wśród zabiegów dostępnych w gabinecie znajdują się między innymi depilacja laserami Vectus i Cynosure oraz botoks, plastyka górnych powiek, a także wiele innych.

''

60-449 Poznań Wichrowa 18
518 594 270
wielkopolskie

Centrum medyczne HBMED oferuje mezoterapię, czyli metoda leczenia rozmaitych schorzeń skóry. Polega ona na wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Zastosowanie mezoterapii: odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu, leczenia cellulitu, łysienia. Szczegółowy opis zabiegu znajduje się na stronie http://www.hbmed.pl/med_estet_mezoterapia/

''

81-707 Sopot ul. J.J. Haffnera 54
58 718 63 62
pomorskie