Motoryzacja, transport, przeprowadzki

Liczba znalezionych firm: 6

Regularnie przeprowadzane badania techniczne pojazdów pozwalają na odpowiednią kontrolę stanu samochodu. To ważna kwestia, jeśli chodzi o bezpieczne poruszanie się autem po drogach. Warto skorzystać z kompleksowych usług stacji kontroli pojazdów, gdzie wykonają wszystkie odpowiednie testy. Na stronie http://www.badaniapojazdow.pl można znaleźć porady dotyczące eksploatacji samochodu oraz umówić się na badania stanu technicznego.

''

04-663 Warszawa Błękitna 87
501051421
mazowieckie

Toyota Bońkowscy to autoryzowany diler TOYOTY w Poznaniu. Firma sprzedaż samochodów zarówno nowych jak i używanych. W ofercie znajduje się także wypożyczenia aut, ubezpieczenia oraz serwis. W sprzedaży znajdują się takie modele jak: Aygo, Yaris, Auris, Corolla, Verso oraz Avensis. Wszystkie dostępne samochody oferowane są w różnych konfiguracjach.

''

62-052 Komorniki Platynowa 2
wielkopolskie

Oferta sklepu abcgps.pl – nawigacja gps, wózki i foteliki dziecięce oraz akcesoria do fitnessu i biegania. Wszystkie produkty wyróżnia funkcjonalność, ergonomia, wygoda użytkowania oraz wysoka jakość. Cały zbiór produktu sklepu znajduje się pod tym adresem: http://www.abcgps.pl/. Wśród produktów znalazły się te produkty Garmin.

''

60-689 Poznań Obornicka 309
61 415 27 51
wielkopolskie

Posiadasz zużyty lub niedziałający katalizator Volkswagen Passat lub innej marki motoryzacyjnej? Zgłoś się do firmy Katalizatory.pro, która specjalizuje się w skupie niedziałających katalizatorów oraz odzyskiwaniem szlachetnych kruszców użytych do ich produkcji. Firma posiada nowoczesne laboratorium diagnostyczne oraz wieloletnie doświadczenie.

''

62-006 Janikowo/Poznań Gnieźnieńska 55
538 365 806
wielkopolskie

Sklep Regmot istnieje od ponad dwudziestu pięciu lat w branży motoryzacyjnej. Od początku lat dziewięćdziesiątych zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów oraz preparatami chemicznymi do pielęgnacji aut. Regmot posiada dwa sklepy stacjonarne na terenie Krakowa oraz sklep internetowy w którym oferuje kilkadziesiąt tysięcy produktów w ciągłej sprzedaży.

''

31-571 Kraków Mogilska 121c
601422558
małopolskie

Wypożyczalnia Rentis oferuje wynajem długoterminowy samochodów. Klienci mogą wybierać spośród, takich marek aut jak np. Toyota, Skoda, Volkswagen. Formalności zajmują jedynie kwadrans. Wypożyczalnia jest rozsiana po wielu miastach Polski. Jej punkty znajdują się m.in. przy lotniskach, dworcach kolejowych.

''

62-080 Sady Poznańska 10
+48 720 200 500
wielkopolskie