Motoryzacja, transport, przeprowadzki

Liczba znalezionych firm: 3

Regularnie przeprowadzane badania techniczne pojazdów pozwalają na odpowiednią kontrolę stanu samochodu. To ważna kwestia, jeśli chodzi o bezpieczne poruszanie się autem po drogach. Warto skorzystać z kompleksowych usług stacji kontroli pojazdów, gdzie wykonają wszystkie odpowiednie testy. Na stronie http://www.badaniapojazdow.pl można znaleźć porady dotyczące eksploatacji samochodu oraz umówić się na badania stanu technicznego.

''

04-663 Warszawa Błękitna 87
501051421
mazowieckie

Oferta sklepu abcgps.pl – nawigacja gps, wózki i foteliki dziecięce oraz akcesoria do fitnessu i biegania. Wszystkie produkty wyróżnia funkcjonalność, ergonomia, wygoda użytkowania oraz wysoka jakość. Cały zbiór produktu sklepu znajduje się pod tym adresem: http://www.abcgps.pl/. Wśród produktów znalazły się te produkty Garmin.

''

60-689 Poznań Obornicka 309
61 415 27 51
wielkopolskie

Posiadasz zużyty lub niedziałający katalizator Volkswagen Passat lub innej marki motoryzacyjnej? Zgłoś się do firmy Katalizatory.pro, która specjalizuje się w skupie niedziałających katalizatorów oraz odzyskiwaniem szlachetnych kruszców użytych do ich produkcji. Firma posiada nowoczesne laboratorium diagnostyczne oraz wieloletnie doświadczenie.

''

62-006 Janikowo/Poznań Gnieźnieńska 55
538 365 806
wielkopolskie