Nieruchomości (wynajem, sprzedaż, deweloperzy)

Liczba znalezionych firm: 7

Dom wielorodzinny "Bratków" to w sumie 36 mieszkań o zróżnicowanej liczbie pokoi i metrażu, co pozwala klientom znaleźć mieszkanie na miarę ich potrzeb. Wygląd budynku połączenia tradycyjnej zabudowy miejskiej i nowoczesnych rozwiązań. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca parkingowe oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

''

41-200 Sosnowiec Stalowa 3/3
32 720 27 87
śląskie

IDEAGARDEN - systemy tarasowe i elewacyjne to firma handlowo-usługowa specjalizująca się w sprzedaży materiałów zarówno na tarasy jak i na elewację. Firma oferuje naturalne drewno egzotyczne i drewno Dauerholz jak również kompozytowe systemy tarasowe. Szczegółowy opis produktów znajduje się na stronie http://www.systemytarasowe.pl/produkty

''

43-300 Bielsko-Biała Katowicka 185
śląskie

Pod adresem http://agrobex-wynajem.pl/baranowo-zielona-przystan.html można znaleźć mieszkania na wynajem położone w atrakcyjnym punkcie Baranowa. W ofercie najmu dostępne są mieszkania 2 i 3-pokojowe w kompleksie Zielona Przystań położonym w sąsiedztwie. Zainteresowani mogą wynająć także garaż za dodatkową opłatą.

''

60-845 Poznań Kochanowskiego 7
61 84 64 000
wielkopolskie

Program MDM to rządowy program wsparcia młodych ludzi do 35 roku życia. Polega on na dopłatach rządu do zakupu nieruchomości. Ubiegający musi zaciągnąć kredyt na co najmniej 50% ceny mieszkania na okres minimum 15 lat. Warunkiem jest również nieposiadanie innej nieruchomości mieszkaniowej. Ze szczegółami oferty można zaznajomić się pod adresem http://agrobex.pl/pl/mieszkanie-dla-mlodych.

''

60-845 Poznań Kochanowskiego 7
61 84 64 000
wielkopolskie

Firma River Creek zajmuje się sprzedażą materiałów kompozytowych, które nadają się do wykonania oryginalnych aranżacji ogrodowych. Przedsiębiorstwo zbierało swoje doświadczenie podczas działania na rynku kanadyjskim oraz duńskim. Proponowane deski tarasowe powstają z drzewa bambusowego, szczegóły znajdują się na stronie www.rivercreek.pl

''

61-806 Poznań Św Marcin 29/8
61 278 51 15
wielkopolskie

Firma Wasowscy Developments oferuje lokalizację niedaleko centrum Warszawy, tereny rekreacyjne oraz parki krajobrazowe, a także rozbudowaną infrastrukturę i dostęp do rozrywki. Przedsiębiorstwo stworzyła szeroką bazę ofert, obejmującą między innymi mieszkania bezczynszowe. Aktualnie sprzedawane mieszkania znajdują się w Markach koło Warszawy.

''

05-270 Marki Mickiewicza 19E
222452525
mazowieckie

Ocieplenie budynku jest bardzo istotne w procesie jego budowy. Wiele osób zastanawia się zwłaszcza, jak ocieplić dach, ze względu na to, że nieodpowiednia termoizolacja skutkuje znaczną utratą ciepła. Popularne materiały stosowane dla zapewnienia odpowiedniej ochrony w tym zakresie to wełna mineralna, a także płyty poliuretanowe i termoizolacja natryskowa.

''

04-175 Warszawa Ostrobramska 79
mazowieckie